szukaj na stronie:

Promienniki gazowe w formie podwieszanej

Specjalistyczne ogrzewanie dużych, wysokich pomieszczeń wiąże się z koniecznością zastosowania propozycji gazowej. Promienniki gazowe uwarunkowane w postaci stacjonarnej doskonale sprawdzają się w marketach, halach produkcyjnych i magazynowych. Promiennik gazowy podwieszany działa na zasadzie podłączeń rurociągów gazowych, gdzie spalany pozostaje on w pełni bezpiecznie, a dmuchawa rozprowadza ciepło do pomieszczenia.

W istocie taki rodzaj ogrzewania sprawdza się stuprocentowo z uwagi na wygodę użytkowania oraz cichą formę pracy. Promiennik gazowy uwzględniony wraz ze sterownikiem, który obsługiwany pozostaje automatycznie uwzględnia możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu można ją śmiało dostosować do potrzeb. Stacjonarne punkty grzewcze doskonale sprawdzają się ogrzewając powietrze na hali. Istnieje również możliwość skierowania strumienia powietrza ogrzewanego w innym kierunku.

Takie dmuchawy, w których wykorzystywany pozostaje promiennik gazowy można zakupić w formie przenośnej, chociaż to stacjonarna forma sprawdza się najlepiej. Ma on kształt wentylatora, który w każdej chwili może być przeniesiony w inne miejsce.